Pripreme za polaganje DELF i DALF ispita

DELF i DALF diplome su zvanične diplome francuskog Ministarstva obrazovanja, validne su tokom celog života i medjunarodno priznate u celom svetu (u 167 zemalja sveta).

Ove diplome zvanično potvrdjuju sposobnost studenta da koristi francuski jezik u stvarnim životnim situacijama, a bazirane su na 6 nivoa jezičke kompetencije prema zajedničkom evropskom okviru za jezike (od A1 do C2).

Verzija za juniore (Delf A1, A2, B1, B2): do IV razreda srednje škole.

Verzija za sve tipove kandidata (Delf A1, A2, B1, B2, Dalf C1, C2): tematski je više namenjena odraslima.

Na svakom nivou testira se 5 veština: slušanje, čitanje, pisanje, usmena prezentacija i usmena interakcija. Ispiti su prilagodjeni starosnom dobu kandidata, kao i različitim segmentima populacije.

Svrhe u koje se mogu iskorisiti ove diplome su sledeće:

• Sticanje visokog obrazovanja pri francuskim univerzitetima
  • Napredovanje u karijeri i unapredjenje svoje radne biografije
  • Zaposlenje u zemljama u kojima se govori francuski jezik

Ovi ispiti se mogu polagati pri Francuskom kulturnom centru u Beogradu.

Mi Vam nudimo temeljnu i visoko kvalitetnu pripremu, uz korišćene najsavremenije literature i uz pomoć predanih i stručnih profesora francuskog jezika.